Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Baymot Makina Paz. Ltd. Şti.

Yılların tecrübesi ve 21. yüz yılın gereği olan teknolojik ekipmanların eksiksizliği ile Türkiye’nin sektördeki en geniş çalışma arkadaşlarıyla birlikte verimli hizmetler sunmaktayız. Bobinaj ekibimiz, tesisat ekibimiz, satış sonrası destek ve teknik servisimiz, depolarımız, online satış ekibimiz ve mağazamız ile kusursuz destek ve hizmet misyonumuzu prensip edinerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Seçkin Markalar

Hırdavat malzemeleri, jeneratörler, su grubu ürünleri, hayvancılık malzemeleri ve çeşitli sarf malzemeleri ile mağazamızda ve internette yaptığımız satışlarda, her coğrafyadan gelen müşterilerimize eksiksiz hizmet vermek amacı ile faklı marka ve modellerdeki hemen hemen tüm çeşitleri stoklarımızda bulundurmaktayız. Stihl, oleo-mac, honda, aksa, bertolini, bosch, felco, löwe, Taral, üstünel, coverco, stmax vb. bir çok seçkin markanın bayiliğine sahip firmamız ile müşterilerimizin taleplerine olumsuz karşılık vermeyecek ürün yelpazesine sahibiz.

Müşteri Memnuniyeti ve Gelişim

Optimum hizmet anlayışına sahip ve bu düzeni somutlaştıran maksimum ekip – ekipmanlarımız ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve karşılıklı memnuniyet portfoyu oluşturarak kazanılan payı paydaşlarımıza gelişim sağlamak amacıyla teknolojik detay ekipmanları bünyemize katarak genişlemekteyiz, gelişmekteyiz.

7/24 Hizmet Anlayısı

Her bütçeye, ihtiyaca ve zevke uygun, ergonomik ve maksimum kalitede ürünlerimiz ile satışı yapılan tüm markaların geniş servis yelpazesi mevcuttur. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan garantili şekilde alışveriş yapabilmektesiniz. Bobinaj atölyemiz ile acil ihtiyaçlara 4/4’lük cevaplar verebilmek adına 7/24 bobinaj ve dalgıç pompa hizmetimiz sürmektedir. En yorucu koşullara karşı gelmek adına vinç aracımızda sürekli olarak yardımcınızdır.

Kazanan Siz Olun !

Bu birikimler dahilinde profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve yönetimimiz, yenilikçi tutumunu değiştirmeden ve varsayımları göz önünde bulundurmayarak daha bilime ve teknolojiye dayalı geliştirmeleri şirketimize katmaktadır. Bu doğrultuda ilerlemeler sorunsuz hizmetimizin ve müşteri önceliğimizin garantisidir.

Video Popup

Bazı Markalarımız

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

BAYMOT şirketinin resmi internet sitesidir ve satış yapılmaz. Bir ürün satın almak için lütfen onlinemakina.com adresini ziyaret ediniz. Ya da İzmir - Menemen'de bulunan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Kapat